Ініціатива НКРЕКП знову підвищити тариф на передачу електроенергії доб'є промисловість. Про це заявив генеральний директор УНПА "Укркокс" Анатолій Старовойт.

"Виробництво сьогодні на мінімумі. І додаткові всі ці навантаження його доб'ють", - сказав Старовойт.

За його словами, на сьогодні промислові підприємства змушені були максимально скоротити витрати і обсяги виробництва, щоб вижити в умовах коронакризису. На його думку, у разі чергового підвищення тарифу на електроенергію підприємства почнуть закриватися.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що НКРЕКП знову пропонує підвищити тариф на передачу електроенергії з квітня 2021 року. Минулого року тариф на передачу підвищувався тричі, і зріс у підсумку більш ніж удвічі-з 113 грн МВт-год до 312,76 грн за МВт-год.

Раніше економіст Борис Кушнірук заявив, що підвищення тарифу на передачу електроенергії значно поглибить економічну кризу в Україні - призведе до подальшого падіння виробництва і прискорить інфляцію.

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

У свою чергу економічний експерт Андрій Новак підкреслював: підвищення тарифу на передачу електроенергії запустить ланцюгову реакцію зростання цін на всі товари і послуги.