Політолог, політтехнолог, засновник і директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський жорстко розкритикував чинну владу в програмі «Что дальше» на каналі «Знай24».

«Вони випадкові люди, потрапили до Верховної Ради, як кажуть, за оголошенням. Які не мають ні кваліфікації, ні політичного досвіду. Вони випендрюються, показують, що вони щось, але насправді вони стовідсоткова нікчемність. Про жінок не будемо, тому що це особлива стаття. Там є дуже симпатичні жінки, які просто нічого не розуміють в політиці. Але зате вони відчувають себе на вершині політичної кар'єри, вони депутати парламенту великої країни. Але ті виродки чоловічого роду, яких ми регулярно там бачимо, продажні люди до мозку кісток», - говорить експерт.

Він підкреслив, що в команду президента України Володимира Зеленського потрапили люди, які працювали на колишню владу.

«Там є чудова людина, не хочу навіть її прізвище називати. Яка, я пам'ятаю, працювала на вуличному телебаченні «Партії регіонів». І як же вона зараз розповідає, яка вона патріот України, як вона ненавидить Росію, Донбас... І таких чимало в команді Зеленського», - констатує Погребинський.

Популярні новини зараз

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, педагоги звернулися до Зеленського через глибоку кризу.

Також Знай.uа повідомляв, що Тимошенко вразила новим стилем.