Згідно з результатами моніторингового дослідження компанії «Kantar Україна» середньозважений рівень нелегальної торгівлі тютюнової продукції на кінець минулого року склав 6,9%.

За даними, отриманим в жовтні, рівень продовжував зростати і досяг 10% за рахунок стрімкого збільшення частки підробленої продукції - до 4%.

«Дійшло до того, що на ринку Європейського Союзу Україна стала найбільшим постачальником нелегальних сигарет - сумнівний привід для гордості», - пише в авторській колонці для інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

За його словами, «рівень продажів підроблених сигарет досяг максимальних значень з 2014 року. Сьогодні кожна чотирнадцята пачка сигарет, продана в нашій країні, має нелегальне походження». За даними «Kantar Україна», через контрафактну та контрабандну тютюнову продукціюдержавний бюджет недоотримав майже 5,3 мільярда гривень.

«У той час як наша компанія заплатила в 2020 році, за попередніми оцінками, понад 1,4 мільярда гривень, а за обсягом сплаченого роздрібного акцизу «ТЕДІС Україна»стала першою в країні. Такий податковий внесок - це результат щоденної роботи компанії з чисельністю персоналу в 2 300 осіб, які мають власний автопарк в 400 комерційних автомобілів, зі складськими площами як 4 футбольних поля НСК «Олімпійський», - підкреслив Тарас Корніяченко.

Популярні новини зараз

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

За словами керівника компанії «ТЕДІС Україна», «побудувати сильну економіку і привабливий інвестиційний клімат в країні можна буде при обов'язковій умові, що контрафакт і контрабанда будуть зжиті як запобігати негативним явищам».