Експерт Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич в програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів про відносини України і Білорусі.

«У політичній сфері зараз відносини в глибокій ямі. В економічній – в принципі, поки що політичний «міжсобойчик» на економіку не впливає з точки зору тактичної. З точки зору дальшої перспективи – можливо, реалізація декількох проектів буде відкладена», - прогнозує експерт.

Наприклад, може бути відкладений водний шлях по Дніпру і подальший розвиток спільних складальних підприємств. Тишкевич розповів, які наслідки це може мати для України.

«З точки зору водного шляху – вони важливі як спосіб позиціонування України щодо тієї ж Туреччини і Китаю. Ми впираємося тоді в інтереси інших гравців. З точки зору складальних потужностей – тут залежить від подальших планів. Тому що одна справа – це збірка або на території Білорусі, або на території України з виходом на місцевий ринок. А зовсім інша справа – це вихід на ринки третіх країн», - говорить він.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Джамала поскаржилася на відпочинок у Єгипті: "Зранку - кофта. Ввечері - куртка"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

За словами експерта, через «підморожені» політичні відносини України та Білорусі затягуються переговори з вищезгаданих напрямків.

«Те, що політичні відносини зараз підморожені, істотно затягує просування в переговорному процесі з цих напрямків. З іншого боку, існуючі системи кооперації працюють. Я поки що не бачу, щоб вони в тій чи іншій мірі були припинені», - резюмував Тишкевич.

Раніше Знай.uа повідомляв, що в київському метро знайшли слід Лукашенка.

Нагадаємо, ТЕЦ закликали Кабмін заборонити імпорт з Росії і Білорусі.