Акції на підтримку засудженого за розбій активіста Сергія Стерненко фінансував п'ятий президент України Петро Порошенко, який сподівається на «реванш». Про це пише Голос з посиланням на телеграм-канал «Україна 24».

«Здавалося б, що спільного між Порошенком і Стерненко? Так в цілому нічого. Саме останнього колишній президент України вирішив використовувати як «сакральну» жертву, а саме банальний привід проводити проплачені хороводи навколо Офісу Президента. Порошенко вважає, що він вже насидівся і фактично готовий приступити до операції «реванш»», - йдеться в повідомленні.

Цей факт підтверджується грошовими переказами кожному учаснику вчорашніх заходів.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Показати ще

«Але як завжди, в будь-якому поспіху допускаються серйозні огріхи. По-перше - за участь в акціях платили. Тариф звичайний - 250 грн, а ось форма оплати в цей раз не стандартна - тільки переказ на банківську карту. Напевно, хтось вирішив, що транзакції відстежити буде складніше», - наголошується в повідомленні.

Автор також нагадує, що під час каденції Петра Порошенка активісту вдавалося уникнути відповідальності за низкою тяжких злочинів, зокрема - за вбивство.

«Стерненко вже давно б їв сухарі на зоні в будь-який іншій цивілізованій країні. Ніяк інакше, як пособництвом, це назвати не можна. Нагадаємо, вчора він отримав лише свій перший вирок, а ще два попереду. Загалом, вийде друг і соратник Петра не в цьому житті. Не можна злочинця звеличувати в ранг святих борців за справедливість», - йдеться в повідомленні.