Про це заявив керівник штабу Національного Корпусу Максим Жорін на своєму Тelegram-каналі.

“Законопроект щодо боротьби з колаборантами в Україні нарешті офіційно зареєстровано у Верховній Раді… Ми в минулому році двічі приносили цей законопроект до Офісу Президента, не отримали жодної реакції і пізніше створили робочу групу з діючих проукраїнських народних депутатів, представників громадськості, юристів та ветеранів. Завдяки цій робочій групі ми змогли доопрацювати цей законопроект і офіційно зареєструвати його у ВР”, - розповів Жорін.

За його словами, попри війну, що триває сьомий рік, в Україні й досі діють ті, хто допомагав або допомагає ворогу, і одних лише санкцій недостатньо. “Зараз буде надзвичайний спротив цьому процесу від усіх проросійських сил, проросійських політиків. Але я знаю, що “ватна” історія доходить потроху до кінця”, - сказав Жорін.

Як повідомлялося, у лютому РНБО внесла до санкційного списку ряд осіб та пов'язаних з ними компаній, в числі яких - депутати від ОПЗЖ Медведчук та Козак.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще