Не Міжнародний валютний фонд, а українська влада відповідальна за проблеми в державі.

Так заявляє доктор економічних наук і член Ради Національного Банку України Василь Фурман в ефірі програми «Що далі» на каналі «Знай24».

Економіст вважає, що, якщо держава має проблеми, то це питання до держави, а не до когось ззовні, наприклад, до МВФ. Водночас він звертається не лише до сучасного уряду, але й до всіх його попередників від часів незалежності, що налічує вже 30 років.

Він порівнює теперішній стан економіки України із сусідніми державами, зокрема Польщею, Румунією та Туреччиною, але порівнювати нема що. Якщо економіки інших держав за ці роки збільшився вдвічі чи втричі, то українська не може сягти рівня 1990-го року.

Популярні новини зараз
Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

«Це питання до МВФ? Що поганого в тому, що МВФ каже побороти корупцію, навести лад в енергетичній сфері?», - категорично стверджує Фурман.

Фурман також і дав декілька порад українській економіці, з якими можна вивести державу на інший рівень. Серед них були такі:

  • збалансувати бюджет, зрівнявши доходи з видатками;
  • рівняти політику НБУ на світові практики;
  • вести ринкову економіку;
  • оновити банківську систему;
  • позбутися корупції у правоохоронній системі;
  • змінити обмінний курс гривні на плаваючий.

Нагадаємо, Кушнірук прокоментував дії влади щодо виправлення економічної ситуації.

Раніше Знай.uа повідомляв про користь кредитів МВФ для України.