Протест малих підприємців - безумовно, явище самостійне. Проте так само безсумнівно і те, що різні політичні сили прагнуть використовувати його у своїх інтересах.

Ситуацію в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» коментує один з лідерів руху «Save ФОП» Сергій Доротич.

«Ми зустрічаємося з представниками різних партій - і «ЄС», і «Батьківщини», і «ОПЗЖ», і «Голосу», і «За майбутнє»... Але проблема в тому, що деякі політичні сили хочуть бачити нас своїм «легіоном» в боротьбі з нинішнім політичним режимом», - говорить він.

Доротич підкреслює, що їх власні вимоги - чисто економічні. Але політики хочуть використати як таран проти нинішньої влади. Самі ж малі підприємці, звичайно, не хочуть, щоб їх використовували - не хочуть бути для когось гарматним м'ясом.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Тому малі підприємці не хочуть підтримувати когось із політиків - навпаки, вони вважають, що це політики повинні їх підтримувати.

«Ми завжди відкриті для діалогу, і всіх просимо допомогти нам. Нас запитують: кого ж рух «Save ФОП» підтримує з політиків і політичних партій? А я завжди відповідаю: воно підтримує рух «Save ФОП». Я відповідаю за цю коротку фразу», - підкреслює Сергій Доротич.

Раніше Знай.ua повідомляв, що Сергій Доротич заразився коронавірусом, але не пішов на самоізоляцію.

Також він вступив в публічну полеміку з депутатом Верховної Ради від «Слуги народу» Данилом Гетманцевим.