Кабмін запевняє, що робить усе, щоб знизити ціну на комунальні послуги за рахунок компенсацій і заявляє, що вже зараз в Україні 3 млн людей, які отримують субсидію і ще 1,8 млн льготників.

На думку журналістки Катерини Котенкової, це все «латання дір», про це вона розповіла у програмі «Суть событий».

«Українцям пообіцяли компенсацію виплат за електроенергію, але комусь це все одно не допоможе. Саме для таких випадків влада запропонувала оформлення субсидії «заднім числом», про це заявив заступник міністра Віталій Музиченко і додав: якщо людина звернулась по субсидію у лютому, то фактично її можна оформити на листопад минулого року, коли тільки почався опалювальний сезон», - процитувала ведуча.

За словами Котенкової, Музиченко заявив, що середній розмір субсидії становить 2200 грн, але це «латання дір» та «точкова допомога», яка не зможе значно покращити ситуацію. Окрім цього, багато політиків кажуть, що грошей на субсидії нема.

Популярні новини зараз

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

«Треба пустити газ внутрішнього видобування на потреби населення, щоб знизити вартість у два рази, але цього зробити не позволять ті, кому це не вигідно», - зазначила ведуча.

Нагадаємо, «Знай.ua» поширювало думку Майстришина, що місцева влада завжди контролює тепломережі.

Раніше «Знай.ua» повідомляло звернення промисловців до голови НКРЕКП: «Підвищення тарифу на передачу електроенергії стане руйнівним для підприємств».