Підтримка олігархом Віктором Пінчуком російського проекту встановлення меморіалу Голокосту «Бабин Яр» відображає його бачення «розумного компромісу» з країною-агресором.

Про це заявив політолог Євген Магда на своїй сторінці в Facebook.

«Як на мене, гра навколо Меморіалу Голокосту «Бабин Яр» - це пряме продовження лінії Віктора Пінчука на «складні компроміси», які він запропонував ще у грудні 2016 року (!) на сторінках The Wall Street Journal. Погодитися на вибори в ОРДЛО, відмовитися від вступу до НАТО та ЄС. Нічого особистого, як кажуть – business as usual. От тільки протистояти важче, адже пам'ять безневинних жертв безумовно заслуговує на вшанування», - заявив політолог.

Він наголосив, що Віктор Пінчук є одним з ключових учасників проекту реконструкції Бабиного Яру за російським сценарієм і з російським фінансуванням.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

«Мене не дивує така наполегливість нашого «найрозумнішого олігарха», я от маю сумніви, що в активах, щодо яких він кілька років тому підписав Клятву Дарування, була Україна. Чи Київ», - додав Магда.

Як повідомлялося, голосування за російський проект реконструкції «Бабиного Яру» мало відбутися на сесії Київради 11 лютого.

Однак Кличко зняв його з розгляду Київради.

Київські професори, публіцисти, журналісти, літератори, історики та інші видатні діячі звернулись до Київради з проханням не підтримувати російський проект реконструкції Бабиного Яру.