Футуролог Олексій Толкачов у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, що в майбутньому ми будемо розплачуватися електронної валютою.

«Те, чим є на сьогодні гроші, це застарілий рудимент минулих епох. Гроші на сьогодні зламалися, вони не виконують тієї функції, яку вони повинні виконувати в економіці», - говорить експерт.

Він зазначив, що за криптовалютами стоїть майбутнє, але вони не є грошима.

«Біткоіни з криптовалютами пішли в принципі в правильному напрямку. Однак ані біткоіни, ані інші криптовалюти не є грошима. Це пародія на гроші і спекулятивний товар. Тому почасти сам біткоін – це тупикова гілка розвитку. Але технологія, яка стоїть за біткоіном – блокчейн, електронні розрахунки – ось за цим майбутнє», - сказав Толкачов.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Показати ще

За його словами, сьогодні Китай більше за всіх наблизився до грошей майбутнього, створюючи рейтингові системи та державну електронну криптовалюту.

«Раніше ми розраховувалися камінчиками, потім мідними монетами, золотими, потім папірцями... Нам було важливо мати якусь легко конвертовану цінність, яка була б мірилом речей. По суті гроші – це абсолютно фіктивна річ, але вона вкрай необхідна. Тому що нам з вами необхідно мірило речей, щоб обмінюватися всім. Але я вважаю, що сучасні гроші зіпсувалися, зламалися, вони вже не відповідають вимогам майбутнього», - підсумував експерт.

Раніше Знай.uа повідомляв, що ПриватБанк блокує карти українців, клієнти втрачають по 12 тисяч за годину.

Також Знай.uа повідомляв, що Дуров оголосив про закриття одного з своїх найгучніших проектів.