Згода автовласника сплачувати за окремо виділене місце під парковку, гроші за яку будуть йти на благоустрій двору - це чудова практика. Про це заявив інженер та урбаніст Дмитро Макагон у відеоблозі in Kyiv на Youtube.

«Коли у дворі не можуть запаркуватись всі бажаючі, тому що місця не вистачає, то будуть паркуватися ті, хто зможе за це платити. Чим більше попит, тим більше можна цю плату підвищувати. А гроші, їх отримає ОСББ», - сказав інженер.

Макагон наголосив, що гроші за парковку можна спрямовувати на покращення подвір’я, утеплення фасадів та інші удосконалення будинку та прибудинкової території. В Європі теж існує проблема з паркувальними місцями у дворах, але звичайно ситуація набагато краще ніж у нас.

«Проблема в тому, що в нас ще й двори мають такий поганий вигляд, не доглянутий, що поставити там автівку на газончику, а там того газону і нема майже. Виглядає наче ти нічого поганого і не робиш», - резюмував Макагон.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нещодавно Знай.ua повідомляв, про бійку за паркувальне місце, яка переросла в знищення пекарні.

Також раніше розповідали, що тернопільський герой парковки розлютив усе місто.