Реєстраційна палата Великобританії прийняла рішення припинити діяльність британського відділення Фонду Олени Пінчук» АНТИСНІД " (The Elena Pinchuk AntiAIDs Foundation) з 16 березня.

Відповідне рішення оприлюднено 8 березня на сайті британського урядової реєстраційної палати Companies House.

Підставою для припинення роботи Фонду стала заява його власника Олени Пінчук і директора Ольги Руднєвої від 7 і 8 грудня 2020 року. Засновник і директор Фонду звернулися до місцевої влади з проханням виключити фонд з британського реєстру.

Наприкінці грудня 2020 року влада Британії повідомила, що остаточне рішення про припинення роботи фонду буде прийнято протягом 2 місяців.

Після розпуску фонду, все майно і права, які у нього залишилися, в тому числі знаходяться в його довірчому управлінні, буде передано у власність британської корони.

Популярні новини зараз
Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося"
Показати ще

Згідно з останньою оприлюдненою фінансовою звітністю фонду, його дохід за 2018 рік склав 38,9 тис.доларів, за 2017 - 50,9 тис. доларів.

Нагадаємо, фонд "АНТИСНІД" Олени Пінчук був заснований в Лондоні в жовтні 2010 року. В Україні благодійна організація "Фонд Олени Пінчук" зареєстрована ще в 2003 рік. Її засновниками вказані олігарх Віктор Пінчук, його дружина Олена Пінчук і Михайло Туманов.

З 2016 року основний бізнес Віктора Пінчука компанія «Інтерпайп» знаходиться в складному фінансовому становищі після введення Росією мит на ввезення залізничних коліс з України.

У березні 2021 року українського видання Forbes оприлюднено рейтинг мільярдерів, згідно з яким Віктор Пінчук за останній рік наростив статки в 1,7 рази – до 2,5 млрд доларів.