Forbes оновив рейтинг мільярдерів України за останній рік.

Парадокс нинішнього часу полягає в тому, що на тлі розмов про економічні проблеми олігархів, вони, навпаки, суттєво приросли мільйонами і мільярдами своїх статків:

Віктор Пінчук з 1,4 до 2,5 млрд.дол.;

Костянтин Жеваго з 1,1 до 2,1 млрд. дол.;

Ігор Коломойський з 1 до 1,8 млрд.дол.;

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Геннадій Боголюбов з 1,2 до 1.7 млрд.дол.;

Петро Порошенко з 1,4 до 1,6 млрд.дол.;

Вадим Новинський з 810 млн. до 1,4 млрд. дол.…

І це за умов тотального зменшення доходів малого і середнього бізнесу та збіднення простого народу. За даними міжнародних організацій кількість бідних людей в Україні вже сягає біля 50%, тобто близько 19 мільйонів осіб.

Найбільшим цинізмом є факт владного та медіа обґрунтувань нагальної потреби збільшення тарифів в ковідному 2021 році, які формують монополії вищезгаданих олігархів.

Принагідно нагадаю, що всупереч антимонопольних обмежень олігархи приростають новими медіаресурсами: один олігарх створює нові канали, Порошенко офіційно купує ще один канал?!

Заробітки на війни називають мародерством, а в умовах пандемії - це типове карантинне мародерство!

Отож, боротьба з монополізмом в економіці, медіа, а відповідно й у політиці - це єдиний шлях до знищення олігархічної моделі розвитку України.