Для того, щоб президент Володимир Зеленський увійшов в історію, йому потрібно зробити три речі: перемогти ворогів, розвинути економіку і розібратися з держуправлінням.

Про це сказав політолог Олександр Харебін у програмі “Романенко Бесіди”.

"Зеленський хоче увійти в історію. Він так сильно хоче стати найуспішнішим, премію миру отримати. Він забуває три речі... (Потрібно - ред.) перемогти ворогів, щоб стати успішним, внутрішніх і зовнішніх. Заручитися їхньою підтримкою, партнерством. Друге, створити економічну успішну країну, щоб громадяни були щасливі, і бачили в тобі лідера, який зробив їх щасливішими. Таке, happiness. І третє - розібратися з держуправлінням. Щоб цей happiness не навернувся, коли ти підеш", - сказав Олександр Харебін.

Він зазначив, що починати потрібно з третього пункту, оскільки без нього не буде перших двох. При цьому, "кадровий Макдональдс" у Володимира Зеленського є відповіддю на всі питання.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

"Чому заяви РНБО виглядають смішними - хто буде робити, реалізовувати хто буде? Хто буде фронтирувати це все? Авіаносці будуть стояти в Чорному морі? Не будуть. Арсен Борисович Аваков, при всій повазі, не заткне всі дірки", - додав політолог.

Як повідомляв Знай.ua, Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про повернення "Моторсіч" в держвласність.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Зеленський на з'їзді "Слуг" наказав перестати сподіватися на допомогу.