У програмі «Суб'єктивно з Янікою Мерило» ведуча Яніка Мерило поцікавилася в економіста Сергія Фурси, чи потрібно приватизувати державні компанії.

«Треба, і все. У США всього 3 державних підприємства – у нас тисячі. Так, звичайно, можна сказати, що у нас є якісь стратегічні, але їх буде десь штук 10. Державна компанія – це корупція і це та «іржа», що роз'їдає державну систему. Чим менше державних компаній – тим менше корупції», - зазначив Фурса.

За словами економіста, у людей є відчуття, що якщо компанія належить людям, то це означає, що вона їм дійсно належить і щось приносить, але це не так. Компанія приносить «щось» тільки чиновникам, які це контролюють, а людям залишаються збитки.

«Для людей треба, щоб компанія була продана і хтось з інвесторів купив її і платив потім податки і все, щоб більше держава туди не «лізла». Держава – це регулятор, який встановлює правила гри, але не власник, тому що власник з держави «хреновенький»», - підкреслив експерт.

Популярні новини зараз

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Котенкової, з 1 травня в Україні зміняться ціни на газ.

Раніше для Знай.ua Решмеділова розповіла про заяву прем'єра з приводу пенсій.