Компанія "Дніпросталь-Енерго" (входить в структуру "Інтерпайп" Віктора Пінчука) стала єдиним покупцем електроенергії Державної компанії "Укргідроенерго" на аукціоні 25 березня, купивши її зі знижкою 18% до стартової ціни.

Про це свідчать результати аукціону, оприлюднені на сайті "Української енергетичної біржі".

"Дніпросталь-Енерго" придбала 9,6 млн кВт годин з поставкою в квітні за ціною 1,4 грн/кВт.година. Це на 17,8% нижче стартової ціни, встановленої Державною компанією. (1,7 грн/кВт.година).

Компанія олігарха Пінчука отримала електроенергію за ціною на 5% нижче, ніж біржова вартість електроенергії на ринку «на добу вперед» в день аукціону.

Нагадаємо "Дніпросталь-Енерго" в січні 2021 року стала основним імпортером електроенергії з Білоруської АЕС. На тлі громадської критики закупівель струму у Росії і Білорусі, компанія призупинила закупівлі, проте в квітні знову отримала доступ до міждержавних мереж для поставок з Белаес в Україну.

Популярні новини зараз

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

"Дніпросталь-Енерго" входить в структуру корпорації "Інтерпайп" олігарха Віктора Пінчука і займається поставками електричної енергії на підприємства групи.