Компанія "Дніпросталь-Енерго" (входить в структуру "Інтерпайп" Віктора Пінчука) стала єдиним покупцем електроенергії Державної компанії "Укргідроенерго" на аукціоні 25 березня, купивши її зі знижкою 18% до стартової ціни.

Про це свідчать результати аукціону, оприлюднені на сайті "Української енергетичної біржі".

"Дніпросталь-Енерго" придбала 9,6 млн кВт годин з поставкою в квітні за ціною 1,4 грн/кВт.година. Це на 17,8% нижче стартової ціни, встановленої Державною компанією. (1,7 грн/кВт.година).

Компанія олігарха Пінчука отримала електроенергію за ціною на 5% нижче, ніж біржова вартість електроенергії на ринку «на добу вперед» в день аукціону.

Нагадаємо "Дніпросталь-Енерго" в січні 2021 року стала основним імпортером електроенергії з Білоруської АЕС. На тлі громадської критики закупівель струму у Росії і Білорусі, компанія призупинила закупівлі, проте в квітні знову отримала доступ до міждержавних мереж для поставок з Белаес в Україну.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Показати ще

"Дніпросталь-Енерго" входить в структуру корпорації "Інтерпайп" олігарха Віктора Пінчука і займається поставками електричної енергії на підприємства групи.