Комітет Верховної Ради з питань інтеграції України до ЄС схвалив законопроект №4503 про забезпечення прозорості на оптовому енергетичному ринку (Regulation on Wholesale Energy Market Integrity and Transparency або REMIT).

Про це повідомила автор законопроекту народний депутат Людмила Буймістер.

«31 березня відбувся перший важливий крок - комітет з питань інтеграції України до ЄС схвалив мій законопроект №4503, як такий, що відповідає вімогам aquis та Угоди про Асоціацію. Тепер залишилось тільки розглянути його на засіданні комітету економічного розвитку та винести на розгляд в сесійну залу», - повідомила нардеп на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, законопроект також отримав схвалення Секретаріатом енергетичного співтовариства, Європейської федерації енергетичних трейдерів (EFET), Американської торгівельної палати.

«Особливо дякую голові Energy Community Янезу Копачу та члену Ради EFET Jan Haizmann за позитивну оцінку і підтримку законопроекту, а також за дуже корисні пропозиції, які обов’язково будуть враховані при підготовці до другого читання», – додала Буймістер.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Показати ще

Вона наголосила, що позитивна оцінка з боку Секретаріату енергетичного співтовариства пришвидшить винесення цього проекту на розгляд в сесійну залу.

Нагадаємо, законопроект №4503 про REMIT покликаний забезпечити високий рівень конкуренції на ринку електроенергії у відповідності до вимог Європейського Союзу

Він унеможливить зловживання з боку учасників на оптових енергетичних ринках, які будуть нести відповідальності за маніпуляції на енергетичних ринках і торгівлю на основі інсайдерської інформації.