Президент Асоціації платників податків України, член Наглядової ради Української Ради Бізнесу Грігол Катамадзе під час виступу на форумі «Україна 30» розповів про нову модель розкриття економічних злочинів.

За його словами, чинна система реагує на правопорушення, що вже відбулося.

«Це добре чи погано? Це інше питання. Але це парадигма радянського часу. І я хотів би, щоб ми вивели зараз сутність тієї системи, яку ми пропонуємо. Ми завжди говоримо про нову модель розкриття економічних злочинів», - каже Катамадзе.

Він наголосив, що ця модель нова саме для України, а в країнах Європи і в США вона працює вже багато років.

Популярні новини зараз
Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

«Хочу відзначити, що формування процесу досудового розслідування повинно базуватися на основі так званої ILP-моделі. Це Intelligence Led Policing – тобто керуватися розвідувальною аналітикою», - сказав президент Асоціації платників податків України.

Катамадзе продемонстрував, як повинна працювати модель боротьби з податковими злочинами.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Катамадзе розповів, як зробити Бюро економічної безпеки ефективним.

Також Знай.uа повідомляв, що Грігол Катамадзе підписав Меморандум з Павлом Рябікіним.