Укрзалізниця витратила на авіаперельоти членів Наглядової ради понад 5,5 мільйонів гривень за 2 роки. Ще в 2 мільйони гривень обійшлося їх харчування.

Такі цифри оприлюднив у своєму Фейсбуці політик Борислав Береза.

За його словами, члени Наглядової ради Укрзалізниці не несуть ніякої відповідальності за роботу компанії, при цьому отримують від держави далеко не тільки високі зарплати. "Вони (члени Наглядової ради – Ред.) жодного разу не небожителі, і дуже люблять поїсти. Навіть так-дуже. ЛЮБИТИ. ПОЇСТИ. І не тому, що латка велика. А тому що в "Укрзалізниці" є окрема стаття витрат – харчування членів Наглядової ради. За два роки при Зеленському (2019-2020) ці голодуючі наїли на 1 860 000 грн. А ще напили. Мабуть зарплат на їжу не вистачає", - написав політик у своєму пості.

Також, за його даними, члени Наглядової ради використовують багато переміщаються на великі відстані, але поїздами «Укрзалізниці» вони при цьому користуватися не поспішають. "Вони дуже. ЛЮБИТИ. ЛІТАТИ. За той же період (2 роки) вони налітали на 5 086 000 грн. І, як ви здогадуєтеся, пересуваються вони далеко не кукурузниками. Сюди, до речі, не входить оплата послуг VIP-залів. А це ще 513 000 грн. Тому що без VIP-залів їм мабуть дуже дискомфортно. Але так і не зрозуміло чому вони не хочуть зробити комфортною і прибутковою «Укрзалізниці». А якщо хочуть, але не можуть, то що вони роблять в наглядовій раді? Тільки зарплату отримують і закривають очі на справи олігархів?",- задається питанням Береза.

Раніше також стало відомо, що зарплати членів Наглядової ради перевищують норму в 30-40 разів. Так, член наглядової ради Адомас Аудіцкас задекларував щомісячний дохід у сумі 412,5 тисяч гривень (Лютий 2020 року), а Сергій Лещенко та Олег Журавльов – 332 тисячі гривень (Лютий 2021 року). Їх зарплата, згідно з постановою Кабміну, не може перевищувати 22 середніх окладу працівників галузі. Але середньомісячна зарплата працівника УЗ становила 12,5 тисяч гривень у січні 2020 року та 11,3 тисяч гривень у січні 2021 року. Тобто, у випадку з Аудіцкасом перевищення становить 33 рази, у випадку з Лещенком і Журавльовим – 29,3 рази.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Нові декорації "Вечірнього Кварталу" змусили Юрія Ткача кричати

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще