Політолог Михайло Чаплига в програмі «Чаплыга. Без вопросов» розповів, яким чином відбувається управління країнами у світі.

«Необхідно вразити «центральну нервову систему», для цього необхідно «знищити мозок». Спочатку ви робите деконцентрацію – знищуєте органи влади, тобто вузли. За допомогою законів про державну службу, знищуєте зв'язок управління. Коли одна країна нападає на іншу, перше, що вона робить, це гасить центри управління», - зазначив Чаплига.

На думку політолога, при захоплені країни, загарбники намагаються відключити центр управління країною, що власне її послабить і дозволить сильніше контролювати.

«Головний етап – це ураження судової системи. Потрібно перехопити контроль судової системи, щоб були гарантії безповоротності того, що станеться у третій хвилі. Тому що фінальним актом оволодіння колонією є оволодіння її природними ресурсами, тобто землею і надрами», - підкреслив Чаплига.

Популярні новини зараз
Серіал про чорну королеву "Венздей" від Netflix наздоганяє "Гру в Кальмара": Дженна Ортега збирає рекорди Чи повториться в Україні рекордна кількість обстрілів: припущення експертів Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки
Показати ще

За словами політолога, загарбникам треба опанувати судову системою, щоб вирішувати що і куди буде переходити.

Нагадаємо, для Знай.ua Чаплига провів паралель між Стародавнім Римом і сучасною Україною.

Раніше Знай.ua поширював думку Чаплиги, що Майдан – це не переворот, а революція.