За 21 день до світлого свята Великодня хотів привернути увагу до політичної та чиновницької традиції використання імені Ісуса Христа та християнського свята для партійного чи власного піару!

Так вже склалося, що вітання «Христос воскрес - воістину воскрес» за підписами і в обрамленні бігморд президентів, прем‘єрів, депутатів і мерів України спостерігаємо десятиліттями.

В останні докарантинні роки справа з цим християнським піар-маразмом зайшла так далеко, що політики ходили до церков із власними чи дружніми канали й вели пряму трасляцію своєї побожності.

Очевидно, що політики й посадовці не відають, що марнославство є одним із головних християнських гріхів, а прославляння своєї участі у церковних святах є радше антихристиянською традицією, аніж повагою до християнських цінностей.

Ще одними, узаконеними чиновниками гріхами, є ненажерливість і скупість, бо користуючись нормою Закону про рекламу, вони розміщують свої бігморди із Великодніми вітаннями як соціальну рекламу - безоплатно!

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Тож і нині вздовж траси Київ-Черкаси гордо висять бігморди депутатів, які вітають:

хто ще з Різдвом і Днем Весни, а хтось вже із Великоднем … за 21 день до свята - авансом. А тим часом в цьому регіоні - на Київщині та Черкащині бракує місць у лікарнях, ліків та загалом грошей для реальних потреб охорони здоров’я, освіти, культури… а на власні бігморди - гроші й адмінресурс завжли є!

Тож звертаюсь до можновладців та всього політикуму:

найкращим Вашим подарунком до Великодня буде підтримка людей і потреб громади й держави, а не партійний чи власний піар через зовнішню або телевізійну рекламу!