У програмі «Що далі?» з Любов’ю Завальнюк на каналі «Знай24» Юрій Атаманюк, генерал-майор податкової поліції України розповів, що МВФ має свій аналог у Пекіні, отже, є ще один світовий кредитор, що може забезпечити країні фінансування.

Гість програми розповідає про шляхи вирішення економічних проблем України, зокрема про перекриття дефіциту та погашення кредитів. Перший варіант – це робота з тим, що є в країні, з її економічними ресурсами. Тим не менш, тут Україна зазнала фіаско. «Залишається запозичення», - каже Атаманюк про другий варіант. Позика дасть змогу забезпечити українців зарплатами та пенсіями, а також допоможе підтримати хоч якусь інфраструктуру країни.

«Слово «запозичення» у всіх українців - знак рівності - Міжнародний валютний фонд», - обурюється генерал-майор. Він не розуміє, для чого влада підтримує таку суспільну думку, адже в цьому питанні варто шукати вигідніші умови.

Атаманюк стверджує, що у цілому світі не лише МВФ може надати країні фінансування. Тим паче, що відносини України із США не можна назвати аж надто партнерськими. Натомість є інші партнери, з якими співпраця відбувається вже доволі давно. Так, МВФ має свій аналог у Пекіні, тобто це вигідна альтернатива фінансування для України. Саме з ним працює і Ізраїль, і Великобританія.

Популярні новини зараз
Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Чи повториться в Україні рекордна кількість обстрілів: припущення експертів Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Нагадуємо, Атаманюк розповів, що Україна може запропонувати країнам Перської затоки.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, чому Україна не може повернути борг МВФ.