Бурого ведмедя на прізвисько Юра вже доправили до реабілітаційного центру в НПП «Синевир», де він житиме на огородженій території лісу, площею 12 гектарів.

Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований також оприлюднив відео території центру, де буде утримуватись ведмідь.

«Під час реабілітації Юра також зможе реінтегруватись у природне середовище разом з представниками свого виду. Це вкрай важливо, адже ведмідь виріс в умовах неволі», - написав Андрій Мальований.

Раніше фахівці Держекоінспекції за згодою власника вилучили тварину з ТОВ «Оздоровчий-туристичний пансіонат «Байка», де ведмідь утримувався у неналежних умовах.

Популярні новини зараз
Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували" Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною
Показати ще

Після перевезення до реабілітаційного центру ведмідь Юра буде знаходитись на карантині, під час якого ветеринари обстежать тварину та визначать її стан здоров'я. Після цього Юру переселять до інших ведмедів.