Бурого ведмедя на прізвисько Юра вже доправили до реабілітаційного центру в НПП «Синевир», де він житиме на огородженій території лісу, площею 12 гектарів.

Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований також оприлюднив відео території центру, де буде утримуватись ведмідь.

«Під час реабілітації Юра також зможе реінтегруватись у природне середовище разом з представниками свого виду. Це вкрай важливо, адже ведмідь виріс в умовах неволі», - написав Андрій Мальований.

Раніше фахівці Держекоінспекції за згодою власника вилучили тварину з ТОВ «Оздоровчий-туристичний пансіонат «Байка», де ведмідь утримувався у неналежних умовах.

Популярні новини зараз
Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Після перевезення до реабілітаційного центру ведмідь Юра буде знаходитись на карантині, під час якого ветеринари обстежать тварину та визначать її стан здоров'я. Після цього Юру переселять до інших ведмедів.