Які політики зараз в тренді? Який вигляд ідеального політика в сучасній Україні?

Про це у програмі Яніки Мерило «Суб’єктивно з Янікою Мерило» розповідає політтехнолог, експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен.

«Показувати в собі не тільки політика, а й людину - це загальносвітовий тренд. В Україні він теж проявляється. Я не кажу, що потрібно, як це роблять деякі наші топполітики, перед виборами бігти в спортзал, шикувати за собою родину, пекти сирники або робити ще щось на зразок цього. Втім, Зеленський з шаурмою - це виглядало органічно», - зазначає експерт.

Інша справа, на його думку, коли політик, який звик пересуватися кортежем з п'яти-шести машин з охороною, раптом «випадково» потрапляє в кадр у вагоні метро або в літаку економкласу. Наскільки в цьому плані природно виглядає Зеленський, настільки ж безглузді його наслідувачі.

Популярні новини зараз
Росіяни почали тікати з армії, аби не стикатися з ЗСУ: погрожують розстрілом і покараннями Найбагатша співачка України Камалія показала як відпочиває з дітьми та чоловіком: "Які ж ви неймовірні!" ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Борис Тизенгаузен заявив, що не бачить логіки в карантинній політиці української влади.

Також він розповідав про можливу зустріч Володимира Зеленського і Дональда Трампа.