Україна повинна всерйоз розглядати можливість повномасштабного вторгнення російських військ, що зосереджені на кордоні.

Про це заявив лідер Національного Корпусу і перший командир полку “Азов” Андрій Білецький у своєму telegram-каналі.

“Такі дії (зосередження військ) - це надзвичайно велика, надзвичайно складна в управлінському плані логістична операція. А головне - ця операція надзвичайно матеріально і фінансово коштовна. Це зовсім не схоже на спробу щось демонструвати”, - вважає Білецький.

За його словами, Росія в нинішніх умовах може мати на меті імплементацію Мінських угод у вигідному для Росії форматі, а також - повернення дніпровської води до окупованого Криму.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Клима Холодного 8 грудня: чому не можна сьогодні їсти і як захистити дітей, заборони та традиції свята Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

В таких умовах, на думку Білецького, Україна має продемонструвати готовність дати відсіч. “В першу чергу - не впадати в розпач. В першу чергу - починати створювати загони територіальної оборони. В першу чергу бути готовими повторити 2014 рік, тобто масово готуватися піти на фронт. Росіяни, дивлячись на наших президентів, наших політиків, уявили, що ми вівці. Ми повинні показати їм просту річ: ми вовки і будемо битися за нашу землю до останнього”, - закликав Білецький.