Командир батальйону "Луганськ-1" на Донбасі Сергій Губанов помер під час бойового виходу, коли йшов попереду батальйону.

Про це сказав розвідник Роберт Погосян в ефірі програми “On Target” з капітаном Гарі

Табахом.

"Комбат. Командир загинув. Це людина з великої літери. Я думаю, що він безсмертний. Позивний "Сідий". Сам він з Луганська, колишній десантник. У нас в тиждень було виходів по 3 по 4, бойових. Ми чекали бойових виходів, як Новий рік, як день народження. І він завжди йшов першим, він завжди йшов першим, а ми за ним. Він загинув, на жаль, в минулому році. 20 травня", - сказав Роберт Погосян.

За його словами, також тоді постраждав ротний під позивним "Свояк", який йшов за комбатом. Його поранення було дуже страшне і лікарі сказали, що той не виживе. Однак, ротного за допомогою літака доставили в лікарню, зараз він вийшов з коми і може ходити.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

"Льоня вижив. Уже почав ходити. Спершу говорили, що він буде інвалід, але зараз, дасть Боженька, він відновиться і повернеться служити", - додав Погосян.

Як повідомляв Знай.ua, на Донбасі загинув командир батальйону "Луганськ-1" Сергій Губанов, підірвався на міні бойовиків.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Володимира Зеленського закликають викорінити залишки радянського союзу - армія за контрактом і без обов'язкового призову.

https://www.youtube.com/watch?v=WIOc6rT7ZXA&feature=youtu.be