Фінансування медицини недостатнє, однак Національна служба здоров’я має лобіювати, щоб в наступний період воно було більше.

Про це сказав інфекціоніст Вадим Арістов в ефірі програми “Конституційна кухня” з Геннадієм Друзенко.

За словами Вадима Арістова, ті кошти, які зараз виділяються на лікування людей на рівні сімейної медицини - не є достатніми і не надаються у нормальному об’ємі.

“Я просто виходжу з того, що уряд зараз не готовий дати більше… Зараз зафіксована програма медичних гарантій і задача Національної служби здоров’я - лобіювати, щоб в наступний період було більше”, - сказав Арістов.

Він зазначив, що важливо показати, що буде, якщо вкласти певний ресурс.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Показати ще

“Система охорони здоров’я - це місце, де гроші дуже економляться. Простий приклад: сидять лікарі не дуже молоді. Чи виконують, чи не виконують вони правила інфекційного контролю? Тобто, одягнути правильно респіратор - це коштує нуль. Відкрити правильно хвіртку, побудувати потоки пацієнтів - це коштує нуль. Певний управлінець повинен прочитати методичку і це проконтролювати. Однак, в принципі - це не вимагає прямо якихось мільйонних витрат”, - додав інфекціоніст.

Арістов зазначив, що при цьому в місці, де це не виконується - кожен інфікований завдає збитків державі в 45 тис. грн.

Як повідомляв Знай.ua, українці з 1 квітня можуть піти до лікарів без направлення: до кого вдасться потрапити в "обхід" сімейного.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що українці вимагають терміново відновити безкоштовну медицину: перші місця за рівнем смертності і серцевих захворювань.

https://youtu.be/6kjV337BLGk