Не можна ні в якому разі ставити знак рівності між депресією і одержимістю.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви з посиланням на сайт «ФОМА в Україні», про це сказав протоієрей Ігор Рябко.

«Депресія - це хвороба, яка має свою фізичну етіологію і є наслідком порушення хімічного складу мозку. Її можна і потрібно лікувати медикаментозно, і ні в якому разі не можна ігнорувати рекомендації лікарів», - нагадав священник.

Він пояснив, що депресія може бути формою одержимості, але ймовірність цього «значно менше, ніж хворобливого прояву психіки людини».

«На жаль, депресія зараз дуже поширена хвороба. Це пов'язано з особливостями сучасної цивілізації, яка примушує людей вести неприродний для них спосіб життя. Психіка людини не розрахована на ті емоційні та інтелектуальні навантаження, у які залучена людина у нинішньому ритмі життя», - зазначив протоієрей Ігор.

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Священник підкреслив, що відрізнити одержимість від психічного захворювання можливо тільки святій людині.

«Відомий сучасний богослов і письменник Жан-Клод Ларше у своїх дослідженнях на основі святоотецького досвіду прийшов до висновку, що психічні хвороби і одержимість можуть мати абсолютно однакові форми прояву. Відрізнити одне від іншого може тільки людина, що володіє духовною інтуїцією, яка є даром Духа Святого. Біси діють на органи людського тіла, змінюючи у тому числі і фізико-хімічний склад нашого організму. Тому відповідь на питання, потрібно чи ні йти на вичитку, коли поставили діагноз «депресія», вам може дати тільки свята людина», - підсумував отець Ігор.