Якщо не вирішувати конфліктну ситуацію на Донбасі - то Україні буде дуже важко, оскільки війна забирає 5% ВВП, а під час пандемії - це дуже дорого.

Про це сказав політолог Руслан Бізяєв в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

"Рішення історичного 26 з'їзду ЦК КПРС - ось приблизно так зараз виглядає ситуація на Донбасі. І в найближчому майбутньому, швидше за все, буде виглядати. Заморожуючи конфлікт, якщо ти не вирішуєш проблему, то проблема вирішує тебе. Навіть з фінансової точки зору - війна - це дуже дорого. Це 5% ВВП. Для Росії 2 або 3 мільярди - ні про що. А нам важко буде. Ми почнемо закопуватися. Це і до пандемії було не дуже добре, а зараз це буде ще дорожче", - сказав Руслан Бізяєв.

Він зазначив, що через війну складно проводити зміни і змінювати політичну та економічну модель країни, оскільки може початися ескалація конфлікту.

Як повідомляв Знай.ua, воїни ЗСУ зробили гучну заяву на Донбасі: "Все готові...".

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" "Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Росія озброїла бойовиків "до зубів", ВСУ готуються до провокації: "РФ нагнітає обстановку".

https://www.youtube.com/watch?v=8ztYY7raK3E&feature=youtu.be