Національний регулятор НКРЕКП нічого не зробив для зупинки імпорту електроенергії з Росії і Білорусі після схвалення Верховною радою законопроекту про його заборону.

Про це заявила народний депутат Людмила Буймістер у Facebook, пише РБК.

"Пройшло більш ніж 10 днів з моменту, коли Верховна рада прийняла законопроект про заборону імпорту електроенергії з Росії і Білорусі. До цього часу НКРЕКП нічого не зробило, аби на вимогу закону обмежити поставки в Україну з недружніх країн. Навпаки керівництво регулятора публічно виправдовує російсько-білоруський імпорт і робить все можливе, аби поставки зростали", - повідомила нардеп.

Вона також додала, що сьогодні, 26 квітня, імпорт з білорусі зріс до 800 тис. кВт годин на суму понад 1,2 млн грн.

"Загалом з початку року імпорт струму обійшовся економіці в 952 млн грн. Відповідальність за ці збитки лежить перш за все на керівництві НКРЕКП", - додала нардеп.

Популярні новини зараз
В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати
Показати ще