ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" звернулося до суду з вимогою стягнути з НЕК "Укренерго" 184,7 млн грн боргу, який сформувався на балансуючому ринку.

Про це повідомляє видання ExPro з посиланням на ухвалу Господарського суду м. Києва від 5 квітня 2021р, яка опублікована в Єдиному реєстрі судових справ.

"Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідачем прострочено виконання своїх зобов`язань за Договором про участь у балансуючому ринку, у зв`язку з чим позивач вказує на наявність правових підстав для стягнення з "Укренерго" заборгованості за період з вересня 2020 по лютий 2021", - йдеться в судовому документі, опублікованому в Єдиному реєстрі судових справ.

Видання зазначає, що, за даними НЕК "Укренерго", станом на 21 квітня 2021р борг системного оператора перед постачальниками послуг з балансування (до яких входить також і Харківська ТЕЦ-5) та сторонами, відповідальними за баланс, складав 13,197 млрд грн.

Нагадаємо, за результатами 2020 року НЕК "Укренерго" стала найбільш збитковою державною компанією з чистим збитком 27,5 млрд грн.
Серед основних причин падіння доходів "Укренерго" експерти називають рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – НКРЕКП

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Влітку 2020 року АМКУ офіційно звинуватив НКРЕКП в спотворенні конкуренції на ринку електроенергії, зобов’язавши відмовитися від практики необґрунтованих цінових обмежень і штучного втручання в роботу ринку.