За інформацією телеграм-каналу «Блискавка», який посилається на 24 канал, Юлія Тимошенко отримала понад 100 мільйонів гривень у якості відшкодування за політичні переслідування. Ці гроші вона віддала доньці. Як відомо, ці кошти її донькою були переказані бельгійській крипто-майнинговій компанії «Eliovp BVBA».

Донька Юлії Тимошенко спочатку надіслала кошти у компанію «Валея», яка належить Олені Волковій. Цікавий факт, що Волкова є виконавицею обов'язків заступника голови «Державної продовольчо-зернової корпорації України». Саме це підприємство Юлія Тимошенко хотіла привласнити, торгуючись з державою.

«Смотрящим» за «Державно продовольчо-зерновою корпорацією України» вважається зять Юлії Тимошенко. Тому факт, що Євгенія Тимошенко закуповує майнінг-технології через фірму, яка належить співробітниці чоловіка, є досить красномовним.

А виконувачем обов’язків керівника ДПЗКУ є Андрій Власенко, який у минулому був депутатом «Батьківщини». Отже тут проглядається схема – усі установи, через які проходили кошти, якось пов’язані з Тимошенко.

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Українці поділилися неймовірно красивими кадрами першого снігу, давно такого не було: "зачаровує"

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Потім компанія «Валея» переказала кошти у бельгійську компанію «Eliovp BVBA», яка саме і спеціалізується на продажу майнінг-обладнання. Компенсація за політичні репресії пішла не на благодійність, а на збагачення родини Тимошенків.

Нагадаємо, Знай.ua поширював, навіщо Юлія Тимошенко віддала доньці Євгенії 112 млн.