Міністерство енергетики оновило прогнозний баланс електроенергії на 2021 рік, згідно з яким з 1 травня імпорт електричної енергії з Росії та Білорусі повинен повністю припинитися.

Копія прогнозного балансу від 26 квітня 2021 року оприлюднена на сайті Міністерство.

Прогнозний баланс підписаний головним диспетчером НЕК "Укренерго «Віталієм Зайченком, головою» Енергоатому" Петром Котіним і затверджений заступником міністра енергетики Юрієм Бойком.

Імпорт електроенергії з країн Європейського Союзу до енергоострів Бурштинської ТЕС передбачений на рівні від 84 до 105 млн кВт на місяць.

Нагадаємо, 15 квітня Верховна Рада прийняла законопроект про заборону імпорту електроенергії з Росії та Білорусі. 26 квітня проект закону передано на підпис президенту Володимиру Зеленському.

Популярні новини зараз
Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Проект закону надає НКРЕКП повноваження анулювати підсумки аукціонів з доступу до міждержавних ліній електропередачі для імпорту з Росії та Білорусі.

Раніше імпорт струму з Росії та Білорусі критикував президента Володимир Зеленський, проте закупівлю російсько-білоруської електроенергії публічно захищав голова НКРЕКП Валерій Тарасюк під час останнього виступу в парламенті в лютому 2021 року.