Компанія "Трест Київелектромонтаж", акціонером якої є голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, у 2020 році змінила збиток чистим прибутком 1,6 млн грн.

Про це йдеться у звітності компанії, обнародуваний на сайті Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

При цьому виручка енергокомпанії в 2020 році, порівняно з попереднім роком, скоротилася майже в 2 рази до 55 млн грн.

Валовий прибуток за підсумком року склав майже 10 млн грн порівняно з валовим збитком 2 млн грн у 2019 році.

Станом на 31 грудня 2020 року, 9,16% компанії "Трест Київелектромонтаж" належало кіпрській Deelack Investments Limited, співвласником якої згідно з офіційною декларацією є голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

Популярні новини зараз

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Юрій Великий з "Квартал 95" проміняв образ Зеленського на тюленя: "Акуна-матата"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Трест Київелектромонтаж" спеціалізується на наданні послуг зовнішнього освітлення і є одним з великих підрядників комунального підприємства «Київміськсвітло». За останні роки компанія Тарасюка отримала держзамовлення на освітлення Києва на суму 132 млн грн, при цьому частину зробило стала предметом кримінального розслідування.

У 2020 році "Трест Київелектромонтаж" володіла Ліцензією НКРЕКП на торгівлю електричною енергією, а також мала контракти з системним оператором "Укренерго" , що підтверджується даними на сайті цієї держкомпанії.

Нагадаємо, влітку 2020 року НАЗК проводило антикорупційну перевірку Валерія Тарасюка на предмет конфлікту інтересів у зв'язку з наявністю у нього бізнесу, пов'язаного з ринком електроенергії.