Українська влада не допомагає малому бізнесу в кризу, а навпаки – підвищує податки, що змусить його піти в тінь. Про це заявив президент Української ресторанної Асоціації Сергій Трахачов.

«Ми вже рік розмовляємо з владою на різних рівнях з приводу навпаки зниження податків, зниження ПДВ до 7% - це європейська практика. Весь світ, всі держави думають і планують вперед розуміють, що для того, щоб отримати більше податків потрібно знизити їх ставку, якщо ставка досить висока», - розповів Трахачов.

Він також зазначив, що бізнес вкрай негативно ставиться до ініціативи української влади підвищити податки. І підкреслив: результатом стане не збільшення доходів бюджету, на яке розраховує влада, а навпаки – їх зниження і відхід бізнесу в тінь.

"Підняття податків у будь-якій сфері зараз призведе не до підвищення надходжень, а до виключення, до ще більших закриттів і відходу в тінь тих, хто залишиться», - сказав Трахачов.

Крім того, він нагадав, що дії уряду, який вводить локдауни і забороняє роботу малого бізнесу, призвели до того що підприємці змушені були за минулий рік скоротити робочі місця на третину.

Популярні новини зараз

Українці поділилися неймовірно красивими кадрами першого снігу, давно такого не було: "зачаровує"

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Надя Дорофєєва наставила Потапу роги замість Дантеса: "Так, сатана, це я"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

"Вже рік, коли ми знаходимося вже в стані пандемії, коли держава не допомагає, а тільки забороняє працювати», - підкреслив Трахачов.

Раніше народний депутат України Олексій Гончаренко заявив, що владі для поповнення держбюджету слід не збільшувати податки і вбивати бізнес, а знайти інші джерела, наприклад, позбутися тіньових схем на ринку палива.

У свою чергу інвестаналітик Ерік Найман вважає, що підвищення податків спровокує уповільнення економіки і призведе до зростання цін на товари і послуги.