Зокрема, обговорювали необхідність прийняття закону про тероборону.

Головні завдання реформованої тероборони - мобілізація добровольців та координація активістів. Таку думку висловив заступник керівника штабу Національного Корпусу Владислав Соболевський.

«Територіальна оборона сьогодні не працює, маємо це визнати. І законопроект Сергія Кривоноса покликаний, по-перше створити структуру в яку буде просто вступити, по-друге, структуру, яка буде керованою у військовий час, нормально керованою начальником Генерального штабу, і по-третє, масовою, для мене це найважливіше», - сказав Соболевський.

За словами заступника міського голови Маріуполя Андрія Мєшкова, попри існування деяких елементів територіальної оборони, все ж це питання потребує розвитку та конкретики.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Показати ще

«Я хочу сказати, що певні задатки розвитку територіальної оборони в місті Маріуполі вже існують, вони розвиваються, є і бригада 109-ї територіальної оборони, проте ми розуміємо, що це дійсно недостатньо і ті ініціативи, які зараз є і у Верховній Раді і чуємо ми від громадськості, безперечно повинні бути реалізуватись у конкретні проекти», - зазначив під час виступу заступник міського голови Маріуполя Андрій Мєшков.

В заході взяв участь чинний командир полку «Азов» Денис Прокопенко. «Під час оборони Маріуполя у 2014 році були задіяні місцеві жителі та інженерна техніка для облаштування бліндажів, окопів, але це все мало ситуативний характер. До оборони потрібно бути готовим постійно, її потрібно постійно нарощувати», - заявив Прокопенко.

Нагадаємо, що 10 квітня на Київщині пройшли масштабні навчання для ветеранів і патріотів «Захисти Україну», організовані засновником полку «Азов» Андрієм Білецьким.