Про це заявив політичний журналіст Дмитро Співак в ефірі телеканалу «Україна 24».

«За 2020 рік 97 депутатів придбали машини, квартири, земельні ділянки. Це не я придумав, це їх декларації. Тому найбільші олігархи - це ті, хто приходять у владу в одних джинсах, а через 2 роки купують собі яхти, палаци, машини, і не тільки в Україні», - сказав співак.

На його думку, закон про деолігархізацію не працюватиме, якщо не буде забезпечена невідворотність покарання за корупцію.

"Що б я зараз робив на місці Володимира Зеленського? Зрозуміло, що в Україні відсутня фундаментальна причина існування держави – неминучість покарання, невідворотність покарання», - сказав співак.

Раніше екс-помічник держсекретаря США, посол Деніел Фрід підкреслив: в процесі обмеження впливу олігархів в Україні дотримання законності має стати головною вимогою. Насамперед це стосується загрози перерозподілу бізнесу та ЗМІ.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Нагадаємо, 15 квітня під час засідання РНБО президент Володимир Зеленський запропонував розробити законопроект про статус олігарха, який дозволить виключити вплив олігархів на політику та економіку країни.