У новому випуску блогу «Тарас Загродній говорить» його автор і ведучий, політолог Тарас Загородній коментує звільнення Андрія Коболєва, який сім років очолював «Нафтогаз України».

Аналітик уточнює, що разом з керівником відомства заяви про дострокове припинення своїх повноважень подали і члени Наглядової ради. Відповідно, на енергетичному ринку України відбулися сенсаційні кадрові зміни.

«Це було рішення особисто Зеленського, хоча і зроблено руками Шмигаля. У багатьох виникло питання: а що це було? Чому так довго носилися з Коболєвим, який вважався незмінюваним, і який де-факто перетворив «Нафтогаз» на таку приватну лавочку? Він так, в принципі, і говорив, і «Нафтогаз» робив на газовому ринку все, що хотів», - аналізує ситуацію Загородній.

Тут кілька причин, і, передусім, політичних, говорить він.

«В першу чергу, пов'язаних з тим, що тема тарифів є актуальною для всього населення України. Це відчувають і в Адміністрації Президента, тим більше, що там не приховують, що готуються до урочистого переобрання пана Зеленського на другий термін. А без тарифів тут нічого не вирішити, бо народ вимагає їх зниження», - міркує політолог.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Він не виключає, що, можливо, звільнення Андрія Коболєва пов'язано з тим, що теоретично його опонент, новий глава «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, пообіцяв знизити чинні тарифи на газ для населення.

Нагадаємо, Кабмін звільнив голову Нафтогазу Коболєва.

Раніше Знай.uа повідомляв - Андрій Коболєв: біографія, досьє і компромат на "золотого" главу Нафтогазу в злиденній Україні.