Як ефективно боротися з олігархами? Чи не є найкращим засобом для цього максимальне скорочення присутності держави в економіці? Питання в програмі Дмитра Снєгирьова «Політика навиворіт» розглядає політик, громадський діяч, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов.

«Це те саме старе гасло «Геть царя!». Поки ви не приберете царя, у вас нічого не вийде. Прийшов час різко скоротити державу і прибрати її з економіки. Держава не повинна займатися економічними питаннями, не потрібно оголошувати стратегічним товаром простий газ. Як і електроенергію - вона взагалі є в надлишку. Атомні станції виробляють стільки електроенергії, що вона взагалі повинна бути безплатною», - вважає політик.

На його думку, ринок призвів би до здешевлення енергії. Але будь-який товар з часом дорожчає - інфляційні процеси ніхто не скасовував. А єдиною ринковою ціною у світі є біржова ціна. Але зараз Україна не може вийти на таку ціну, тому що купівельна спроможність населення дуже низька.

«Тоді виникає природне запитання: а хто платить? Ніхто не платить, тому що держава пообіцяла населенню дешеву енергію, але нічого не компенсує. А Коболєв просто взяв і повісив всі борги на державу», - говорить Геннадій Балашов.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Подорожі за кордоном для українців: куди, з якими тестами й вакцинами пускатимуть

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, його попросили покинути зустріч успішних бізнесменів.

Також Балашов прокоментував звістки про вагітність прессекретаря президента України Юлії Мендель.