У програмі Дмитра Снєгирьова «Політика навиворіт» політолог Тарас Загородній низько оцінив шанси Разумкова прийти у велику політику, адже коло його виборців надто вузьке.

Ведучий програми припустив, що Разумкова проштовхують у велику політику задля зменшення впливу ОПЗЖ. На думку експерта, йому може перепасти 5% від 18-20% підтримки ОПЗЖ.

Та Загородній дотримується іншої думки. Він пояснює, що електорат ОПЗЖ сталий і він довіряє своєму лідерові, тому він не підтримає Разумкова.

«Чи не буде він забирати голоси у “слуг народу”?», - запитує політолог натомість. Отже, він припускає, що Разумков виступить альтернативою для розчарованих у панівній партії, саме у «Слуги народу» цей політик міг би «відкусити» якийсь відсоток від рейтингу. Загородній також додає, що Центральна Україна цілком може стати основною аудиторією Разумкова.

Даючи характеристику Разумкову, гість програми навіть іронізує: мовляв, це ідеальний зять без жодних шкідливих звичок. «Є електорат, який у нього може бути, в першу чергу жінки, які частіше ходять на вибори, ніж чоловіки», - зазначає експерт.

Популярні новини зараз

Ані Лорак засвітила голий животик і обручку: "Мені подобається"

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Катерина Кухар з "Танців з зірками" застигла в обіймах бородатого маестро: "Заглядаєш в душу..."

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Нагадуємо, Загородній розповів про особливості відносин між Іраном та Україною.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Загородній обґрунтував необхідність розвивати територіальну оборону.