Міністр інфраструктури Олександр Кубраков вирішив звільнити Сергія Ковшара з порту "Южний". На МТП "Южний" він виконував обов'язки директора й обіймав посаду заступника директора з економіки та фінансів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на копію відповідного рішення.

Як зазначається в наказі, рішення набуває чинності 28 травня 2021 року.

Контроль за виконанням цього наказу Кубраков залишив за собою.

Популярні новини зараз
Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Ніколи не пийте зелений чай, якщо сталося це: саме так вкорочують життя більше половини українців Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Нагадаємо, раніше писав Знай, що промисловці звернулись до міністра інфраструктури Олександра Кубракова та прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням вплинути на ситуацію в порту "Южний" і відновити перевалку експортних вантажів у нормальному режимі.

Як зазначалось у листі, Ковшара підозрюють у наявності конфлікту інтересів та можливих корупційних зв’язків з приватними стивідорними компаніями та їх посадовими особами.