Екс-президент Петро Порошенко вирішив атакувати опонентів руками маріонеток з “Демократичної сокири” для того, щоб уникнути ув’язнення за колабораціонізм та бізнес з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Про це повідомив політичний експерт Євген Прокопишин, пишуть Українські новини.

“Що робити, коли тобі загрожує тюремне ув'язнення? Про це потрібно запитати у Петра Порошенка, він в цьому експерт найвищої категорії. От, наприклад, зараз цей олігарх вирішив задіяти свою ручну організацію Демократична сокира, і за допомогою її «активістів» планує не лише захищатися від кримінального переслідування, а й атакувати своїх основних опонентів”, - розповів він.

Експерт нагадав, що президент вже не вперше використовує «ДемСокиру».

“Ще в 2019 році він взяв контроль над НАБУ просто увівши в Раду громадського контролю НАБУ людей з «Демсокири». І от тепер він так же використовує цих своїх «вуличних активістів» для атаки на Офіс Президента, щоб прикрити свої зв'язки з іншим олігархом Медведчуком, які остаточно підтвердилися після публікації «плівок». Причина такої активності очевидна - тепер Порошенку загрожує уже не корупційна справа (яку довести дійсно не так і просто), а державна зрада, а за грати ж ох як не хочеться…” - додав Прокопишин.

Популярні новини зараз

Анатолій Анатоліч "клонував" Лілію Ребрик: "Хороших людей має бути багато"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

На думку експерта, такі дії екс-президента не принесуть позитивного результату.

“От тільки недогетьман на вітер викидає свої кошти - довіру серед українців він уже повністю втратив (по опитуванням, у нього нйбільший антирейтинг), а співпраця з Медведчуком (кумом Путіна) і заробітки на крові українців під час війни йому уже точно ніхто не пробачить! Тому, і «Демсокира» зря витрачає свій час, врятувати Порошенка від в'язниці уже не вийде - краще би йшли шукати нормальну роботу”, - резюмував Прокопишин.