Його підтримали колеги з фракції «Європейська Солідарність», які вийшли до трибуни.

«В Україні вже відкрито 16 таких культурно-освітніх просторів, де дорослі та діти безкоштовно вивчають англійську мову, відвідують інші курси, лекції. Здається, що така ініціатива має підтримуватися, але натомість влада вирішила атакувати «Гончаренко Центри». І першим з них став наш простір в Черкасах», – заявив Олексій Гончаренко.

Він наголосив, що на відміну від президентського університету майбутнього, в який хочуть вкласти мільярди бюджетних грошей, в «Гончаренко Центри» не вкладено жодної бюджетної копійки.

«Ми звертаємося до влади – заберіть руки від «Гончаренко Центрів», дайте працювати цим освітньо-культурним просторам! Досить боротися проти людей, які хочуть навчатися. Беріть приклад з нас, а не займайтеся безглуздою боротьбою!» - закликав Гончаренко.

«Гончаренко Центр» відкрився в травні у приміщенні Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка. Але через деякий час голова обласної ради Анатолій Підгірний направив лист до директора театру, де вимагає розірвати договір з «Гончаренко Центром». 30 травня під театром пройшов мітинг на підтримку освітнього простору.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще