Навіщо Україні Зе-референдум про перепис олігархів?!

Після знаменитого висловлювання держсекретаря США Блінкена про олігархів, як 3 ворога України після Ковіда і Путіна, активізувалася владна Боротьба за Україну без олігархів. Про це заявив лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко.

Оскільки зміст Антиолігархічного законопроекту викликав серйозну критику за популізм і непрофесіоналізм, то Зеленський проголосив можливість проведення референдуму за цим Законом.
Коротко про цю ініціативу.

Спочатку делікатно підкажемо Зеленському та його радникам про те, що Президент не має конституційних повноважень самостійно ініціювати проведення референдуму. Він зможе видати Указ щодо референдуму про Антиолігархічний законопроект тільки в результаті народної ініціативи, тобто після створення та реєстрації відповідної ініціативної групи, яка зможе зібрати 3 мільйони підписів і не менше як 100 тисяч у двох третинах областей за 90 днів.

По-друге, ціна референдуму 2-3 мільярди бюджетних гривень.
Пропозиція.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Якщо влада дійсно готова кинути виклик олігархам,
то варто діяти інакше:
- відправити першу версію Антиолігархічного законопроекту на доопрацювання і залучити фахівців і вчених з належною репутацією чесноти;
- підготувати не тільки загальнодекларативний законопроект, а й Закон про лобізм, і нові редакції Законів Про Антимонопольний комітет, Нацраду Про телебачення і радіомовлення, РНБО з метою визначення нових повноважень і реальних механізмів у боротьбі з політичним олігархізмом і економічним і медійним монополізмом;
- після підготовки правових, інституційних і функціональних механізмів протидії олігархізму і монополізму - прийняти ці закони у ВР.

Нагадаю, що тільки одна фракція Слуги народу має понад 226 голосів.

Отже, боротися за Україну без олігархів варто, але системно, послідовно і професійно!