В Україні тридцять років була імітація земельної реформи. Про це розповів народний депутат від партії «Слуга народу» Олексій Устенко журналістці Любові Завальнюк у програмі «Суть подій» на YouTube.

«Якщо подивитися де-факто, то ринок землі в Україні існує, близько чотирьох мільйонів гектар землі, яка розпайована під особисте сільське господарство. На неї не поширюється мораторій і її можна купувати і продавати. Плюс ті «чудові» схеми з пайовой землею, яку не можна ні купувати, ні продавати», - розповів він.

Устенко сказав, що всі схеми продажу землі працювали за договорами міни, оренди на 49 років і дуже часто у наших громадян похилого віку цю землю виманювали за копійки. Все це відбувалося, вважає він, тому що не було цивілізованого ринку землі та механізму продажу за нормальну ринкову вартість.

Популярні новини зараз
Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

«Україна була в п'ятірці країн, у яких немає земельної реформи, серед таких країн як Таджикистан, Венесуела, Білорусь, Конго і Північна Корея. Ці країни нерозвинені і не є передовиками економіки. Тому, звичайно ж ця реформа важлива і буде втілена нашою командою», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Завальнюк, що з вашого депозиту гроші можуть зняти без вашої згоди.

Також раніше Завальнюк розповідала, що на українців чекає підвищення пенсій в липні.

https://youtu.be/b0odXigJY90