Публікація на сайті Axios, в якій було заявлено про нібито небажання Адміністрації Джо Байдена проводити зустріч з Володимиром Зеленським через зміну керівництва Нафтогазу, має всі ознаки лобізму інтересів. І це підтверджується фактами.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПовідомляє новинний портал "Хвиля".
Про це пише кандидат політичних наук, аналітик і публіцист Віктор Андрусів у статті " основи Фурсології" на Хвиле.
Він нагадав, що Андрій Коболєв на посаді керівника Нафтогазу витратив близько 3.3 млн доларів на лобізм у США.
"Сам екс-керівник повідомляє, що це було направлено на протидію Північному Потоку - 2. Це правда. Але також правда, що частина цих грошей (наших грошей) спрямовувалася і на лобізм самого Коболєва. Так, наприклад, лобісти повинні поширювати в США лист такого змісту: лист голови НС" Нафтогазу "Клер Спотісвуд послам G7, Представництва ЄС, МВФ, Світового банку, ЄБРР, інших інститутів для забезпечення збереження на відповідній позиції Андрія Коболєва", - зазначив експерт, надавши посилання на детальний розбір" безсовісного лобізму " екс-голови правління компанії.
Андрусів також вказав, що уривок статті про те, що візит Зеленського перестали розглядати через звільнення Коболєва з'явився через кілька годин після публікації самої статті. Це зафіксували джерела в США і у них є відповідні докази.
Аналітик також підкреслив, що співавтором статті є Джонатан Сван. "І Джонатан і його дружина Бетсі публікують статті в інтересах Нафтогазу, які використовуються в процесі лобіювання. Наприклад, публікація на тему "Scoop: Biden admin call on Putin pipeline provokes GOP anger" від 27 лютого 2021 року. Ви не повірите, де опублікована ця стаття? У самому виданні дружини Блінкена !! Шок !! Коболєв таки зміг там публікувати статті в свої інтересах. Через лобістський зв'язок ці статті розміщені на сайті FARA, де обов'язково звітують всі найняті іноземцями лобісти. Ну і ще додам приклад роботи його дружини", - резюмував Андрусів.