Футуролог Олексій Толкачов в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" заявив, що президент України Володимир Зеленський міг би завести у Верховну Раду і коня, але якщо він втратить посаду, то партія "Слуга народу" розвалиться.

"Треба розуміти, Зеленський - це медійне обличчя, яке створило міф, він створив мрію. Проголосували за цю мрію, і ця мрія виявилася настільки сильною і могутньою, що вона підтягла за собою всю країну. Тобто, навіть якби він коня завів в парламент - кінь теж би став депутатом. На жаль, це призвело до девальвації самого статусу народного депутата, до десакралізації парламенту, влади, президента", - сказав Олексій Толкачов.

Він зазначив, що людям стало зрозуміло, що депутатом може стати будь-яка людина, навіть без досвіду. При цьому, якщо Володимир Зеленський перестане бути гарантом - партія розвалиться.

"Партія розвалиться. Але, можливо, частину її забере з собою Разумков. На даний момент немає тієї фігури, яка була б медійною, розумною, тямущою і мала б бачення майбутнього, щоб запропонувати суспільству замінити Зеленського", - додав Толкачов.

Як повідомляв Знай.ua, в Україні оновили президентські рейтинги, на якій позиції Володимир Зеленський.

Популярні новини зараз

"Том Харді, Кілліан Мерфі, Ленрі Кавілл": у мережі показали найбільш пекучих претендентів на роль Джеймса Бонда

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Лазарєв зазначив, що старі політичні еліти народжують нові політичні проєкти — це було завжди і це буде.