Воєнний експерт Юрій Кочевенко в ефірі програми "Що далі" з Катериною Павловою на каналі "Знай24" розповів, чому Україну не беруть в НАТО.

"Коли ми говоримо, що Україна не виконала всі домашні завдання, або всі стандарти - це лукавство. Якби НАТО по-справжньому хотіло нас взяти - воно б закрило очі на невиконання якихось стандартів. Я вже згадував, що механізми в НАТО передбачають їх повну консенсуальність. Тобто, навіть якщо одна країна з 30 заперечить, то рішення прийнято не буде", - сказав Юрій Кочевенко.

Він зазначив, що зараз в низці країн-членів НАТО активно діють проросійські сили, які намагаються заблокувати або пригальмувати рух України в НАТО.

"Треба не забувати, що російське лобі активно присутнє в Італії, в Німеччині, у Франції. У вигляді учасників великого бізнесу, куплених медіа, журналістів і експертів. Які, так чи інакше, здатні впливати на прийняття державних рішень. Коли не потрібно чогось складного, а досить просто відтягнути, не погодитися - то тут і у нас, і у Грузії, тому що ми в одній зв'язці, у нас виникають проблеми. І навіть справа не в тій статті статуту НАТО, яка нібито говорить про те, що не може країна, яка має територіальні проблеми, претендувати на членство в альянсі", - додав Кочевенко.

За його словами, жорсткого правила немає, і його могли б обійти. При цьому, для Росії вступ України в НАТО - це страшний сон.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Григорій Решетник показав Злату Огнєвіч за лаштунками шоу "Холостячка": "Хто запалив їй ці іскри?"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, на саміті G7 підтримали Україну і обговорили загрозу Росії: "Продовжує підривати порядок".

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Лазарєв пояснив, чому США не допустять злиття РФ і КНР.