У бюджеті ЄС Німеччина заробляє, а Франція розподіляє, при цьому Німеччина не конвертує економічний вплив в політичний. Таку тему прокоментував політолог Руслан Бізяєв журналістці Любові Завальнюк у студії Руслана Бізяєва на проєкті «Розвилка» на YouTube.

«У Німеччині немає геополітичних амбіцій, для Німеччини та її поточних політичних еліт цілком комфортно і рентабельно мати економічний вплив. Всі останні кількісні пом'якшення, які відбувалися в Євросоюзі, відбувалися за принципом шість до одного. Шість євро дає Німеччина, один євро дає Франція, а три євро дають всі інші», - сказав він.

За словами Бізяєва, Німеччина вважає, що таким чином вона розвивається, не підставляючись, вступає в сутичку за геополітичні амбіції, віддавши пальму першості Франції.

«Франція - це фактично політичний центр Європи, але у світлі останніх подій постало питання, а не постарається Британія чи Росія відірвати когось з них у свій бік? І передумови до цього існують, якщо взяти історію «Північного потоку-2», то його фактично добудувала Німеччина», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Бізяєва, що версія вбивства Сталіна широко обговорювалася в історичному середовищі.

Популярні новини зараз
Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Також раніше Бізяєв припускав, що доведеться домовлятися про поставки російського газу.